KURUMSAL

Mahmut ERDEM tarafından 1964 yılında kurularak tarım makinaları ile ticari hayatına başlayan firmamız, geçen zaman zarfında hem ürün çeşitliliğini, hem de kapasitesini arttırarak çalışmalarına devam etmektedir.

Geçen zaman içerisinde fiziki olarak işletmenin çalışma alanını genişleten firmamız, bugün 10.000m2 Kapalı, 22.000m2 açık olmak üzere toplam 32.000 m2 alana sahip işletmelerinde çalışmalarını yapmaktadır.

Sadece fiziki olarak büyümekle kalmayıp, aynı zamanda son yıllarda makina parkını da teknik ve teknolojik olarak yenileyerek, daha iyi ve kaliteli ürünler, hizmetler sunmayı hedeflemektedir.

Çalışma Konularımıza gelince,

50 yılı bulan bir tecrübeyi, teknolojiyle birleştirerek, daha teknik makinalar yaparak çiftçilerin hizmetine sunmaktayız.

2005 yılında ilkini, 2011 yılında ikincisini makina parkımıza ilave ettiğimiz, CNC Lazer Kesim Makinalarıyla hem kendi imalatımız, hem de makine imalat, yedek parça, otomotiv ana ve yan sanayi, reklâm vb. sektörlerinde faaliyet gösteren sanayicilerimiz için Lazer kesim yapmaktayız.

2011 yılında Makina Parkımızın yenilenmesine yönelik olarak Talaşlı İmalat Makinalarına ağırlık verilmiş, CNC Torna Tezgâhı ve CNC İşleme Merkezi yatırımları yapılmıştır.

Aynı yıl yine Elektrostatik Toz Boya Tesisi Kurularak işletmeye alınmıştır.

2013-2014 yıllarında işe gerek sac işleme gerek Kaynaklı imalat konularında yatırım yapılmış, bu vesileyle Apkant Pres ve Giyotin Makaslarımız yenilenmiştir.

Kaynaklı imalat konusunda ise gerek kalite, gerek üretim hızımızın arttırılması amacıyla, 2014 yılında Kaynak Robot Sistemi alımı gerçekleştirilmiştir.

Üretimi yapılan makineler ve imalatlar, mühendis ve tekniker kadromuz tarafından CAD-CAM programlarıyla 3 boyutlu olarak tasarlanmakta, CNC makinelerde işlenerek tecrübeli personelimiz tarafından üretimi gerçekleştirilmektedir.

Genç ve dinamik yönetim kadrosu, yılların verdiği tecrübe, sahip olunan teknik ve teknolojik alt yapımız sayesinde, bugün başta makina imalat sektörü olmak üzere, Tarım Makinaları İmalatı, makine yedek parça, Otomotiv Yan Sanayi, Çimento fabrikaları, İş ve İnşaat makinaları, Reklam&Promosyon Ürünleri, Vinç, Çelik Konstrüksiyon, Kurutma ve Silo Sanayi vb. sektörlere hizmet etmekteyiz.

Gelişime, değişime ve yeniliklere açık olan firmamız, sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek, sektöründe öncü firma olmak için kalite, güven ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden her geçen gün artan bir heyecanla çalışmalarına ve yatırımlarına devam etmektedir.

VİZYONUMUZ :

Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sahip olduğu teknoloji ve deneyimi etkin kullanan, tarım makineleri ve makine imalat sektöründe yerli ve yabancı iş ortaklarının tercih ettiği bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ :

Tarım makineleri ve makine imalat konusundaki tecrübemizi ve imkânlarımızı çiftçilerimizin ve sanayicilerimizin gelişmesi için kullanarak çözüm ortağı olmak, sektörümüzde yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek yeni ve kullanılabilir makineler yaparak hizmete sunmaktır.

02 MAKİNE PARKI
  • BYSPEED 4400
    Makina parkımız ve tesis bilgilerimiz hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız...
  • BYSPRINT PRO 3300
    Makina parkımız ve tesis bilgilerimiz hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız...
ONLİNE KATALOG
Firmamıza ait kataloğumuza ulaşmak için lütfen tıklayınız...